piątek, 5 sierpnia 2016

sprężynki

Cześć Dziewczyny,
Pierwszym naszym postem dla Was będą gumki do włosów – sprężynki/zygzaki oraz wstęp odnośnie pielęgnacji włosów. Możecie je kupić wszędzie, z początku tylko w niektórych drogeriach, a teraz również w znanych sieciówkach.
Są w różnych odcieniach, jednak najbardziej popularne przedstawiamy na zdjęciu poniżej.


Bardzo funkcjonalne i rozciągliwe.Używając przeźroczystych można uzyskać efekt jakby włosy nie były niczym związane. Poniżej związałyśmy włosy dwoma kolorami gumek, co wydaje się nam ciekawszym rozwiązaniem. (czarna + przeźroczysta) Gumki wykonane są z poliuretanu i są bardzo wytrzymałe. Dostosowują się do tego jak chcemy spiąć włosy. Jedyną wadą jest to, że po długim stosowaniu bardzo się rozciągają i już nie wracają do stanu pierwotnego. Jednak kupując cały pakiet wystarczają na dłużej.


Ważnym elementem jeśli związujecie włosy na codzień jest ich pielęgnacja. Pamiętajcie o nawilżaniu struktury włosów, a tym bardziej jeśli je farbujecie (farbowanie bardzo osłabia strukturę włosa i powoduje ich wypadania). Stosując odżywki lub maski (raz/dwa w tygodniu w zależności od wymagań) ułatwiamy również ich rozczesywanie, zmieszając przy tym nieprzyjemne uczucie bólu towarzyszące przy rozczesywaniu,a co za tym idzie wypadanie. Poniżej, przetestowana maska i odżywka. Maska z jedwabiem doskonale nawilża włosy oraz ułatwia rozczesywanie. Z kolei odżywka keratynowa stosowana na co dzień wzmacnia strukturę włosa oraz również ułatwia rozczesywanie.A Wy co uważacie na temat zygzaków ? Oraz jakie kosmetyki używacie do nawilżania włosów ?


Podzielcie się z Nami tym co lubicie.Pozdrawiamy.
MMBrak komentarzy:

Prześlij komentarz